Filo Yönetimi

İş süreci yönetimi modelinizin verimliliğini artırmak mı istiyorsunuz? Tam da ihtiyacınız olanı sunacak - manuel hataları azaltacak ve genel üretkenliği artıracak bir otomasyon yazılımı.

Tasit Bilgi Sistemi

Araç Takibi

Sigorta, muayene, MTV ve periyodik bakımları takibi yapılır

Stok Yönetimi

Kurum/firma içerisindeki stokların takibinin yapılması sağlanır.

TBS nedir?

Taşıt Bilgi Sistemi araçların gider maliyetlerini hesaplayan ve araçları kontrol altına alan bir Araç Yönetim Sistemidir.

Sisteme tanımlanmış araçların; sigorta, muayene, MTV ve periyodik bakımlarına ait süresi dolmuş veya dolmaya yakın araçlar, sistem tarafından filtrelenip kullanıcıya aktarılarak kurumun/firmanın gider kaybının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Özellikleri

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

TBS ile araçlarınızın size maliyetini öğrenin

Tasit Bilgi Sistemi

Araç Yönetimi ve Uyarı Sistemi

Araçların; sigorta, muayene, MTV ve periyodik bakımlarına ait süresi dolmuş veya dolmaya yakın araçlar, sistem tarafından filtrelenip kullanıcıya aktarılarak kurumun/firmanın gider kaybının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Tasit Bilgi Sistemi

Personel Yönetimi

Araçların ceza ve kaza işlemleri, sürücü performansları izlenebilir. Sistem en çok ceza işlemi alan sürücüleri ve aracı kullanıcıya listeleyerek, kurumun gider kaybını önlemeye yardımcı olur.

Görev Yönetimi

Belirlenen seferlere katılacak olan araçların, sefer içerisinde hangi görevlerde bulunacağı ve araçların günlük olarak ortalama kaç saat çalıştığı bilgisi kontrol altında tutulmuştur.

Tasit Bilgi Sistemi

Sefer Yönetimi

Verilen hizmetler sefer adı altında toplanmış ve sefer takipleri düzenli hale getirilmiştir.

Stok Yönetimi

Kurum/firma içerisindeki stoklar sisteme eklenerek stok takibinin yapılması sağlanır.

Tasit Bilgi Sistemi

Araç Raporları

Raporlar menüsü ile araçlar ile ilgili tüm detay raporlar incelenebilmektedir.